Laotöötaja Solarise Keskuses
Tööpakkumise number #744993

AS G4S Eesti
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Jah, Sinust sõltub turvalisem Eesti! Liitu meie tiimiga ja aita muuta Eesti turvalisemaks. Otsime oma meeskonda laotöötajat Solarise keskusesse, kes vajadusel on valmis täitma ka turvatöötaja tööülesandeid.

Ootused kandidaadile

  • Vanus vähemalt 19-aastane
  • Põhiharidus
  • Eesti keele oskus (vajalik B2 tunnistus)
  • Kasuks tuleb tõstukijuhi tunnistus

Ettevõte pakub

  • Töötasu alates 5,84 eurot tunnis
  • Tööaeg vastavalt töögraafikule E.-R. 9:00-21:30 ja L-P 07.00-21:30
  • G4S spordiklubi soodustused
  • Vajadusel majutus ühisealmus

Tööpakkumise number
#744993

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
6. detsember 2021
Kuulutus sisestati:
22. november 2021
Laotöötaja Solarise Keskuses Laotöötaja Solarise Keskuses

Vaata rohkem