Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #670347

LAOTÖÖTAJA REHVIHOOAJAKS

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline või praktika või hooajatöö ja ajutine töö

Kuulutus sisestati: 1. oktoober 2020
Kuulutus aegub:13. oktoober 2020

Töö kirjeldus

  • Sõidukite talverehvide toomine töökotta ja suverehvide paigutamine rehvilattu
  • Kauba vastuvõtt ja kontroll ning dokumentatsiooni täitmine
  • Kauba komplekteerimine

Ootused kandidaadile

  • Tahad ja saad teha laotööd, ka füüsilist vastupidavust nõudvat
  • Oled oma töös tähelepanelik ja korrektne
  • Oskad aega kasutada ja töid järjestada

  • Võimalust koheselt tööle asuda ja panustada rehvihooaja sujuvasse kulgemisse
  • Tähtajalist töölepingut kuni hooaja lõpuni
  • Meeskonnatööna tehtavat tööd, toetavat meeskonda ja kaasaegset töökeskkonda
  • Võimalust saada töökogemus ägedas autoettevõttes

Tööpakkumise number
#670347

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline või praktika või hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
13. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
1. oktoober 2020

Elke on 30 aastat olnud Toyota esindaja Eestis. Oleme meeskonnana läbi ja lõhki Toyota asjatundjad. Meie organisatsiooni väärtused põhinevad austusel kolleegi, kliendi, keskkonna ja kogukonna vastu. Oleme avatud ning teeme oma tööd põhjalikult.

Meile meeldivad autod, me armastame oma tööd ning elame seda välja, pühendudes täielikult ühele automargile. Meie meeskonna liikmena saad sellest osa - loome hea keskkonna nii klientidele, kolleegidele kui ka praktikantidele.

Elke Mustamäe on Elke kõige staažikam autokeskus ja läbi ajaloo üks edukamaid automüügiettevõtteid Eestis. Meie olemust näitab ka Toyota kliendirahulolu kvaliteedimärk Ichiban.

Lisainfo:
+372 502 5441
www.elke.ee

Vaata rohkem