Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #91990

Laotöötaja

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

lattu saabuva kauba vastuvõtt ja kontrollimine
kauba komplekteerimine, pakendamine ja väljastamine
andmete veokorralduse programmi sisestamine

Ootused kandidaadile

hea füüsiline vorm ja tervis
pingetaluvus ja positiivne ellusuhtumine
usaldusväärsus ja täpsus
valmisolek vahetustega tööks
õppimisvõimeline

Ettevõte pakub

stabiilset töökohta
meeldivat kollektiivi
häid palgatingimusi

Lisainfo

Kasuks tuleb:
eelnev laotöö kogemus
tõstukijuhtimise kogemus

Tööpakkumise number
#91990

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
24. jaanuar 2007
Kuulutus sisestati:
17. jaanuar 2007

Simplika on personaliotsingufirma CVO Group allüksus, mis vahendab töötajaid kõikides valdkondades. Meie viime kokku tööotsijad ja tööandjad.

Meie kliendiks on rahvusvaheline ettevõte, mis on üks juhtivaid logistiliste täisteenuste pakkujaid.

Vaata rohkem

Laotöötaja