Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #797340

Laotöötaja (osalise koormusega õhtusesse vahetusse)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda laotöötajat, kelle tööülesandeks on saadetiste komplekteerimine, tõstmine ja sorteerimine.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui:

  • Sulle sobib töötamine osalise koormusega õhtusel ajal (20 h nädalas) E-R kell 16:00-20:00,
  • oled hea pingetaluvusega, usaldusväärne, täpne ja korrektne ning heas füüsilises vormis,
  • ei ole kriminaalselt karistatud,
  • Sul on vähemalt keskharidus,
  • valdad suhtlustasandil eesti ja inglise keelt, vene keele oskus tuleb kasuks.

Ettevõte pakub

Meie meeskonna liikmena on Sul võimalus:

  • alustada karjääri maailma kõige rahvusvahelisemas ettevõttes,
  • saada osa töötaja- ja peresõbraliku ettevõtte soodustustest,
  • osaleda aastaringselt koolitustel ja toimub palju muudki põnevat.

Tööpakkumise number
#797340

Info

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk : 530 - 624 €/kuus
Kuulutus aegub:
5. august 2022
Kuulutus sisestati:
6. juuli 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem