Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #223043

LAOTÖÖTAJA naiste moega tegelevas ettevõttes

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • aksessuaaride komplekteerimine
  • toodete markeerimine, etikettide vahetamine
  • saatelehtede vormistamine ning vastutus tellimuste kiire ja tähtajalise täitmise eest
  • kaubavastuvõtt ja kontrollimine

Ootused kandidaadile

  • valmisolek iseseisvaks tööks (iseseisev jooksvate ülesannete lahendamine)
  • väga hea organiseerimisoskus
  • täpsus ja vastutustunne tööülesannete täitmisel
  • valmisolek mitmesuguste ülesannetega toimetulekuks ning oskus neid täita prioriteetide järjekorras
  • inglise keele oskus
  • väga hea arvuti kasutamise oskus
  • võime ja tahe hoida asju korras ning organiseeritult

Ettevõte pakub

  • huvitavat ning varieeruvat tööd moemaailmas
  • meeldivat ning glamuurset õhkkonda
  • arenemisvõimalusi

Lisainfo

Töökoht asub Tallinna kesklinnas.

Tööpakkumise number
#223043

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
23. aprill 2011
Kuulutus sisestati:
23. märts 2011

Expressions on rahvusvaheline naiste moeaksessuaaride jae- ja hulgimüügiga tegelev kauplustekett. Tallinnas on firmal kauplused Viru, Kristiine ja Ülemiste kaubanduskeskustes. Veel on meie esinduskauplused Tartus Lõunakeskuses, Tasku moe- ja vabaajakeskuses, Pärnus Kaubamajakas ja Pärnu Keskuses, Rakveres Põhjakeskuses ning Kuressaares Auriga keskuses.

Vaata rohkem