Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #554663

LAOTÖÖTAJA NAISTE MOEEHETE FIRMAS

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

sissetulevate kaupade vastuvõtmine ja kontrollimine
korrektse laoarvestuse ning aruandluse pidamine
tellimuste kiire ja tähtajaline täitmine

Ootused kandidaadile

laotöö kogemus
väga hea organiseerimisoskus
täpsus ja vastutustunne tööülesannete täitmisel
väga hea arvuti kasutamise oskus

Ettevõte pakub

huvitavat ning varieeruvat tööd moemaailmas

Tööpakkumise number
#554663

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
29. september 2018
Kuulutus sisestati:
31. august 2018

Expressions on naiste moeehete jaemüügiga tegelev kauplustekett. Meie kauplused asuvad Tallinnas, Tartus, Narvas, Pärnus, Viljandis, Rakveres ning Kuressaares.

Vaata rohkem