Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #344996

Laotöötaja-müüja Kristiine JYSK

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- organiseerida kaupade vastuvõtmine, ladustamine, paigutamine;
- kaupade komplekteerimine, väljastamine laost (töö tõstukiga ja roklaga), vastava dokumentatsiooni koostamine, haldamine, arhiveerimine;
- kaupluse müügisaali ja lao korrashoid;
- kaupade väljapanek ja aktiivne müük. ;
- sõbraliku ja abistava klienditeeninduse osutamine;
- müügi-ja tootekoolitustel osalemine;

Ootused kandidaadile

- hea suhtlemisoskus ja kliendile orienteeritud;
- valmisolek füüsiliseks tööks;
- eesti ja vene keele oskus suhtlustasandil;
- aus, kohusetundlik, korrektne;
- sõbralikkus ja soov töötada inimestega;
Kasuks tuleb eelnev töökogemus kahvel- ja elektritõstukiga

Ettevõte pakub

- Müügi -ja tootekoolitusi;
- Põhipalka + eesmärkide täitmisel müügiboonuseid;
- Tublimatele ja aktiivsematele ettevõttesisest karjääri;
- Põnevaid müügivõistlusi ja lisaboonuseid;
- Iga kuu parimatele töötajatele lisaboonust;
- Sõbralikku ja toetavat meeskonda;
- Ühisüritusi;
- Töökohta rahvusvahelises organisatsioonis.

Lisainfo

Otsime töötajat, kes suvel oleks täiskoormusega tööl ja alates 01.09.2014 oleks tööl 0,5 koormusega.

Tööpakkumise number
#344996

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Brutopalk: 700 - 735 €/kuus
Kuulutus aegub:
22. juuni 2014
Kuulutus sisestati:
3. juuni 2014

JYSK on rahvusvaheline ettevõte, mis tegutseb 32 riigis. Ettevõttes tervikuna töötab ligikaudu 14 000 töötajat. JYSK Linnen´n Furniture on Eestis tegutsenud
alates 2002. aastast ning hetkel on JYSK´il Eestis 9 kauplust, nendest 4 Tallinnas, 2 Tartus, 1 Pärnus, 1 Narvas ning e-pood. Eesti üksuses töötab keskmiselt 150 töötajat. Pakume oma klientidele laia valikut kodukaupu konkurentsivõimeliste hindadega. Põhitegevuseks on madratsite, mööbli, voodipesu, käterätikute, suletekkide, patjade ja muude kodukaupade müük.

Vaata rohkem