Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #802523

Laotöötaja / müügikonsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Kauba vastuvõtt ja registreerimine

  • Laoseisu kontroll

  • Koduveo ja e-kaupluse kauba valmispanek ja väljasaatmine

  • Garantiremondis olevate toodete koordineerimine

  • Tagada lao korrashoid

  • Jooksvalt kaupluses müügikonsultandi roll

Ootused kandidaadile

  • Aus ja kohusetundlik

  • Korrektne ja täpne

  • Hea füüsiline vorm

  • Soovitatavalt eelnev töökogemus

Ettevõte pakub

  • Üle keskmine töötasu, lisaks müügibonus

  • Stabiilsust ja kindlust kasvavas ettevõttes

  • Töökoht asub ONOFF-i Tallinna kaupluses

  • Töö graafiku alusel

  • Tööle võtame ASAP

Tööpakkumise number
#802523