Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #118440

Laotöötaja-markeerija

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • kauba markeerimine etikettidega.
  • etikettide tellimine
  • vajadusel kauba komplekteerimine vastavalt tellimustele

Ootused kandidaadile

Eeldame:

  • keskharidust
  • väga head eesti keele oskust
  • soovitatav varasem töökogemus (soovitavalt laos)
  • soovitatav inglise keele oskust
  • soovitatav arvuti kasutamise oskust
  • rutiini- ja pingetaluvust, kohusetunnet, korrektsust, täpsust, hoolikust ning kiirust

Ettevõte pakub

  • arenguvõimalust ettevõtte sees
  • loomingulist ja sõbralikku meeskonda
  • palju tööd

Lisainfo

Töökoht asub Jüri Tehnopargis, Harjumaal. Töötajatele tagatakse vajadusel transport Tallinnast töökohale ja tagasi.

Tööpakkumise number
#118440

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. september 2007
Kuulutus sisestati:
7. august 2007

Ettevõte tegeleb büroo-, kooli- ja kunstitarvete impordi ja hulgimüügiga.

Vaata rohkem