Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #554845

Laotöötaja-Logistik

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

*saabuva kauba maha laadimine, kontrollimine, paigutamine lattu
*kauba siselogistka (pealaost tootmisüksuste ladudesse)
*saabuvate materjalide infosüsteemi kandmine
*tellimuste komplekteerimine, pakendamine ja transpordi tellimine vastavalt kliendile
*kauba väljastamine, heakorra tagamine laos, inventuurides osalemine

Ootused kandidaadile

*kohusetundlikust ja täpsust, iseseisev mõtlemisvõime oma töö planeerimisel
*arvuti kasutamise oskus
*eesti keele oskus
*inglise keele oskus vähemalt algtasemel
*virnastaja juhtimise kogemus
*logistikaprotsesside planeerimine

Ettevõte pakub

*konkurentsivõimelist töötasu
*arenguvõimalust
*häid töötingimusi meeldivas keskkonnas ja sõbralikus kollektiivis
*kindlat ja püsivat tööd kasvavas ja arenevas ettevõttes

Tööpakkumise number
#554845

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. september 2018
Kuulutus sisestati:
31. august 2018

EFC Estonia OÜ alustas tegevust 2014 oktoobris.Ettevõtte põhitegevuseks on juhtmeköidiste tootmine.Tegemist on ettevõttega, mis kuulub Lagercrantz gruppi ning on esindatud erinevatel börsidel Skandinaavias

Vaata rohkem