Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #627544

Laotöötaja lillelattu

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- saatedokumentide alusel kauba maha laadimine, vastuvõtmine, kontroll ja hoiule paigutamine,
- saatelehtede koostamine ja kauba komplekteerimine,
- lao korrashoiu tagamine, inventuurides osalemine jm abitööd laos,
- vajadusel kaupade vedu Eesti piires

Nõudmised kandidaadile

- Sul on varasem laos töötamise kogemus (kasuks tuleb erialane haridus),
- oled kiire õppija, kohusetundlik, täpne,
- soovid ja oskad töötada nii iseseisvalt kui meeskonnas,
- Sa ei karda füüsilist ja tempokat tööd,
- Sul on hea eesti keele ja arvuti kasutamise oskus,
- Sul on huvi lillede vastu
- omad B-kategooria juhiluba

Ettevõte pakub

- töösuhet stabiilses ettevõttes,
- ühisüritusi ja sõbralikku meeskonda,
- teadmistele, oskustele ja töötulemustele vastavat töötasu,
- arvestame töötaja vajadusi ja tuleme võimalusel soovidele alati vastu

Lisainfo

Tööaeg: vahetustega E, K, N, R, P. Kaubapäevad K ja P: töö graafiku alusel.
Töökoht: Lagedi. Ülemiste keskusest autoga sõitu ca 12 min.
Tööle asumise aeg: niipea kui võimalik

Tööpakkumise number
#627544

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: 1000 - 1300 €/kuus
Kuulutus aegub:
8. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
14. november 2019

Rikets Hulgi OÜ opereerib Rikets Lillede kaubamärgi all 20 lillepoodi üle Eesti. Rikets Lilled on Eesti vanim (al 1995. a) lillede müügi ja kasvatamisega tegelev pereettevõte. Oleme esindatud suurtes kaubanduskeskustes. Pakume tööd rohkem kui 90-le inimesele.

Riketsi peamiseks tegevusalaks on lillede jaemüük, haljastus, lõike- ja potilillede maaletoomine ning floraalne sisekujundamine.

Vaata rohkem