Laotöötaja lillelattu
CVKeskus.ee klient Tööpakkumine on aegunud!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #513064

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö sisu: saatedokumentide alusel kauba maha laadimine ja vastuvõtmine, kontrollimine ja hoiule paigutamine;
Saatelehtede koostamine ning kauba komplekteerimine;
Lao korrashoiu tagamine, inventuurides osalemine ning muud abitööd laos; Vajadusel kaupade vedu Eesti piires.

Ootused kandidaadile

B-kategooria juhiluba;
Arvutikasutamise oskus;
Peaks olema täpne ning kohusetundlik;
Iseseisvalt töötav, kuid valmis ka meeskonnatööks;
Töö on füüsiline, kuid siiski kaunis!

Ettevõte pakub

Palju ilusaid lilli,
head palka,
nalja mõistvaid kolleege.
Käime kaks korda aastas kõik koos, oleme rõõmsad ja toetame üksteist.

Tööpakkumise number
#513064

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. veebruar 2018
Kuulutus sisestati:
8. jaanuar 2018

Rikets Hulgi OÜ opereerib Rikets Lillede kaubamärgi all 19 lillepoodi üle Eesti, olles esindatud suurtes kaubanduskeskustes ja pakkudes tööd rohkem kui 90 inimesele.

Riketsi peamiseks tegevusalaks on lillede jaemüük, haljastus, lõike- ja potilillede maaletoomine ning floraalne sisekujundamine.

Vaata rohkem