Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #277505

Laotöötaja (laev)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Kauba vastu võtmine ning kontrollimine

Ootused kandidaadile

  • Omad eelnevat töökogemust laos
  • Oskad väga heal tasemel eesti keelt ning heal tasemel inglise keelt
  • Oled füüsiliselt terve ja tugev
  • Oled hea suhtleja ning tahad meeskonnas töötada
  • Oled kohusetundlik ja täpne

Ettevõte pakub

  • Tööd graafiku alusel (kaks nädalat tööl ja kaks vaba)
  • Töö ajal tasuta toitlustust ja majutust laevas
  • Sõbralikku ja nooruslikku töökollektiivi
  • Tööd kuni suve lõpuni

Lisainfo

Tööd pakume suveperioodiks kuni augusti lõpuni ning kandideerija peab olema vähemalt 18. aastane ning omama eelnevat töökogemust laotöötajana.
CV-sse palume märkida, millisest kuupäevast saaksite tööga alustada.

Tööpakkumise number
#277505