Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #303070

Laotöötaja

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • kaupade vastuvõtt ja teisaldamine
  • kaupade väljapanek
  • lao korrashoid

Ootused kandidaadile

  • täpsust, ausust, kohusetundlikkust
  • organiseerimisvõimet ja pingetaluvust
  • avatud suhtlemisviisi ja valmisolekut meeskonnatööks
  • eesti keele oskust
  • meesterahvale sobilik

Ettevõte pakub

  • motiveerivat töötasu
  • tööalast väljaõpet
  • huvitavat ja väljakutseid pakkuvat tööd
  • sõbralikku ja toetavat kollektiivi

Tööpakkumise number
#303070

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. aprill 2013
Kuulutus sisestati:
28. märts 2013

Aldar Market on peamiselt Lääne- ja Ida-Virumaal tegutsev jaekaubanduskett. Nüüdseks oleme laienenud ka Tallinna. Meile kuulub 15 toidu- ja esmatarbekauplust.
Pakutav töökoht on Aldar Marketi Lilleoru kaupluses, aadressil Tartu tn.55 Rakveres.

Vaata rohkem

Laotöötaja