Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #646364

Laotöötaja-laadurijuht

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu peamised tööülesanded on tooraine, toodangu ja taara vastuvõtmine, komplekteerimine ja väljastamine laos.

Ootused kandidaadile

  • tõstukijuhtimise load
  • füüsiline vastupidavus
  • valmisolek meeskonnatööks
  • eesti- ja/või vene keele oskus suhtlustasandi

Sind ootab: huvitav töö Eesti suurimas toidutööstuse ettevõttes. Töökoht asub Tabasalus Harku vallas. Toetame tervisespordi harrastamist ja pakume erinevaid perekondlikke toetusi, jpm.

Töö toimub jahelaos +2 , +6 C

Töögraafik E-R

Tähtajaline tööleping kuni 30.09.2020

Kandideerimiseks saada oma CV läbi CV Keskuse, kasutades nuppu „soovin kandideerida” Sobivate kandidaatidega võetakse ühendust hiljemalt 20.05.2020

Tööpakkumise number
#646364

Info

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
5. mai 2020
Kuulutus sisestati:
6. aprill 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem