Värsked tööpakkumised

Laotöötaja-laadurijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 586577

Tööpakkumise number

586577

Firma nimi peidetud Laotöötaja-laadurijuht

Töö kirjeldus

Sinu peamised tööülesanded on tooraine, toodangu ja taara vastuvõtmine, komplekteerimine ja väljastamine laos.

Nõudmised kandidaadile

töökus, kohusetundlikkus, ausus
füüsiline vastupidavus
valmisolek meeskonnatööks
kasuks tulevad tõstukijuhtimise load

Töö toimub jahelaos +2 , +6 C
Töögraafik E-R

Ettevõte pakub

Pakume tasuta transporti Lasnamäelt ja Mustamäelt
Lisainformatsiooni saamiseks võta ühendust tel +372 56976146 ( tööjuht)
Tähtajaline tööleping kuni 30.09.2019
Kandideerimiseks saada oma CV läbi CV Keskuse, kasutades nuppu „soovin kandideerida”
(sobivate kandidaatidega võetakse ühendust hiljemalt 29.04.2019)

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või hooajatöö
Kuulutus aegub:
19. aprill 2019
Kuulutus sisestati:
21. märts 2019
Brutopalk:
Alates 908 kuni 1028 EUR kuus

HKScan on Põhjamaade liha- ja toiduainetööstuse ettevõte. Meil töötab üle 7300 spetsialisti, kes pingutavad igapäevalt, et teenindada maailma kõige nõudlikumaid tarbijaid, hoides kvaliteeti kogu tootmisahela ulatuses – farmist toidulauale. HKScan toodab ja turustab kvaliteetseid ning vastutustundlikult toodetud sea-, veise-, linnu- ja lambalihatooteid tuntud kaubamärkide all, nende hulgas HK®, Scan®, Rakvere®, Kariniemen®, Rose®, Pärsons® ja Tallegg®. HKScani kliendid on jaemüügi-, toitlustus-, tööstus-, ja ekspordisektorid. Meie koduturud asuvad Soomes, Rootsis, Taanis ja Baltimaades. Ekspordime oma tooteid rohkem kui 50 riiki. HKScani netokäive 2017. aastal oli 1,8 miljardit eurot, mis teeb meist ühe Euroopa juhtivaima liha- ja toiduainetööstuse ettevõtte. www.hkscan.com