Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #745536

Laotöötaja-komplekteerija

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Kaupade vastuvõtmine ja ladustamine
  • Kaupade komplekteerimine vastavalt tellimusele
  • Kaupade üleandmine transpordiks
  • Töö toimub ladudes temperatuuriga 0...+6 °C ja -20 °C
  • Vastutamine laojääkide eest

Ootused kandidaadile

  • Täpsus, püsivus ja kohusetundlikkus
  • Hea füüsiline vastupidavus
  • Valmisolek töötada vahetustes (E-R 05.00-13.30 ja 08.00-16.30)

Ettevõte pakub

  • Toetavat meeskonda ja kohapealset väljaõpet

  • Ettevõtte poolset erinevate toetuste (sealhulgas sporditoetus) paketti

  • Töö asukoht Tehnika 4, Tartu. Lisainfo telefonil 53002192

Lisainfo

Koduleht

Tööpakkumise number
#745536