Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #64812

Laotöötaja-komplekteerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • kauba komplekteerimine vastavalt tellimustele ning arvete väljastamine arvutis
  • kauba vastuvõtt ja lattu paigutamine
  • ekspediitor-autojuhi asendamine (kauba toimetamine kliendile)

Ootused kandidaadile

Eeldame:

  • keskharidust
  • B-kategooria juhilubade olemasolu
  • varasemat töökogemust (soovitavalt laos)
  • inglise keele oskust
  • arvuti kasutamise oskust
  • kohusetunnet, korrektsust, täpsust, hoolikust, pingetaluvust

Ettevõte pakub

  • arenguvõimalust ettevõtte sees
  • loomingulist ja sõbralikku meeskonda
  • palju tööd

Tööpakkumise number
#64812