Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #631228

Laotöötaja-komplekteerija / Кладовщик-комплектовщик

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö asukoht - Tallinn, Peterburi tee / Место работы - Таллинн, Петербури тее.
Tööaeg / Время работы - 08:30 - 16:30

Tööülesanded / Рабочие задания:
-kauba vastuvõtt ja kontrollimine / приёмка и контроль товара
-kauba laadimistööd käsitsi ja tõstukiga / погрузочно-разгрузочные работы вручную и с помощью подьемника
-kaupade komplekteerimine vastavalt tellimustele / комплектация товара в соответсвии с заказами
-kaupade pakendamine ja väljastamine / упаковка и выдача товара
-inventuurides osalemine / участие в инвентурах
-lao korrashoid / уборка склада
-muud laos ettetulevad tööd / прочие работы по складу

Nõudmised kandidaadile

-Töökus, kiirus, täpsus, ausus, kohusetundlikkus / трудолюбие, расторопность, точность, внимательность, честность и обязательность
-oskad ise oma aega ning tegevusi planeerida / навык самостоятельного планирования трудового процесса
-varasem töökogemus sarnasel ametikohal / опыт работы в данной сфере
-positiivne ellusuhtumine / позитивное мышление
-hea kostöövõime / умение работать в команде

Head töötingimused: kvaliteetsed töövahendid, garderoob ja pesemisvõimalus, kööginurk lõunatamiseks / достойные условия труда, современное оборудование
Konkurentsivõimeline palk / конкурентноспобную зарплату

Tööpakkumise number
#631228

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. jaanuar 2020
Kuulutus sisestati:
11. detsember 2019

CVKeskus.ee klient

Hulgimüügiettevõtte

1996 aastal loodud ning Eesti erakapitalil põhinev toidukaupade hulgimüügiettevõte otsib oma sõbralikku meeskonda särasilmset ja töökat spetsialisti.

Vaata rohkem