Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #291904

Laotöötaja-komplekteerija

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses tootmise laiendamisega otsib ettevõte laotöötajat-komplekteerijat. Tööülesanneteks on ostutoodete vastuvõtmine, kontrollimine ja ladustamine ettenähtud kohtadele. Lisaks keevitustoorikute komplekteerimine vastavalt töökäskudele. Inventuuride läbiviimine.

Ootused kandidaadile

Kohusetundlikus.
Õppimisvõime.
Jooniste lugemise oskus.
Arvuti kasutamise oskus kesktasemel.
Tõstukijuhi lubade olemasolu.
Inglise- või soome keele oskus.

Ettevõte pakub

Kaasaegseid töötingimusi ja -seadmeid.
Vajadusel koolitust nii eestis kui ka välismaal.
Tööd pidevalt arenevas ettevõttes.
Sõbralikku kollektiivi.

Lisainfo

Töö ei sobi ilmselt naisterahvastele, kuna on füüsiliselt raske.

Tööpakkumise number
#291904

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: 800 - 1000 €/kuus
Kuulutus aegub:
14. detsember 2012
Kuulutus sisestati:
14. november 2012
Lisainfo palga kohta:
põhipalgana

Stera Saue AS on lehtmetallist toodete ja kergete raamkonstruktsioonide seeriaviisilisele allhankele spetsialiseerunud ettevõte. Meie klientideks on põhiliselt elektri-, elektroonika-, ventilatsiooni- ja töökoja seadmeid valmistavad ettevõtted, samuti suuregabariidiliste elektrimootorite ja –generaatorite valmistajad.

Vaata rohkem