Värsked tööpakkumised

Laotöötaja- komplekteerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 608124

Tööpakkumise number

608124

Töö kirjeldus

Laotöötaja ülesandeks on laos kauba käitlemine alates vastuvõtust kuni väljastamiseni.

Nõudmised kandidaadile

Eelistame varasema laotöö ja tõstukiga töötamise kogemust. Oled heas füüsilises vormis, armastad korda, täpne ning kohusetundlik. Suudad töötada iseseisvalt, oled teistega arvestav meeskonnaliige.
Vajalik tõstukijuhi tunnistuse olemasolu.

Omalt poolt pakume kaasaegseid töötingimusi ja meeldivat kollektiivi.

Lisainfo

Töökoht asub Saku vallas Tänassilma Tehnopargis.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
14. august 2019
Kuulutus sisestati:
16. juuli 2019
Brutopalk:
Alates 5 kuni 6 EUR tunnis

Evelekt AS on mööbli ja sisustuskaupade maaletoomise, hulgi- ning jaemüügiga tegelev ettevõtete grupp. Home4you kaubamärgi all on välja arendatud 8 kauplusest koosnev jaekaubanduskett Eestis. Meie hulgimüügi üksuse suuremateks klientideks on Eesti juhtivad ehitus- ja sisustuskaupluste ketid, samuti edasimüüjad Lätis, Leedus, Venemaal,Ukrainas ja Valgevenes. Meie eesmärgiks on rikastada sisustuskaupade turgu ja pakkuda võimalust kõigile unikaalse interjööri loomiseks nii kodus kui tööl.