Värsked tööpakkumised

Laotöötaja-komplekteerija Assakule

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 417894

Tööpakkumise number

417894

Töö kirjeldus

Tellimuste komplekteerimine, vajadusel kauba vastuvõtt, lao korrashoid jt. lao tööga seonduvad ülesanded. Töö dokumentide ja arvutiga.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame vähemalt keskharidust ja tehnilist taipu. Hea oleks ka laotöö kogemuse olemasolu ning elukoht Rae vallas.

Vastutusrikast tööd rahvusvahelises ettevõttes, stabiilsust ja meeldivat noort kollektiivi. Kaasaegne töökeskkond ja turvatunne tuleviku suhtes. Katseajal pakume põhipalka 800 EUR -i kuus. Pärast katseaega, põhipalk koos tulemustasuga.

Lisainfo

Töökoht asub Tartu mnt ääres, Tallinna piirist 5 km, Assakul. Tööaeg 08.00-17.00.E-R

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. aprill 2016
Kuulutus sisestati:
8. aprill 2016

Würth AS on oma ala juhtiv tööriistade, auto- ja kinnitusvahendite hulgimüüja. Ettevõte kuulub Saksa kontserni ja on esindatud enam kui 80-nes riigis.