Värsked tööpakkumised

Laotöötaja-klienditeenindaja Tartu kauplusesse

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 543593

Tööpakkumise number

543593

Töö kirjeldus

- klientide nõustamine, teenindamine ja toodete tutvustamine;
- kaupade tundmine ja müük;
- kauba väljapaneku ja korrashoiu tagamine;
- lao korrashoid;
- toodete komplekteerimine vastavalt tellimustele;
- kauba vastuvõtt ja väljastamine.

Nõudmised kandidaadile

- varasem müügikogemus;
- tehniline taiplikkus;
- hea pingetaluvus ja suhtlemisoskus;
- arvutiga töötamise oskus;
- hea eesti keele oskus.

Kasuks tuleb vene keele oskus.

Ettevõte pakub

- sõbralikku kollektiivi;
- kaasaegseid töövahendeid;
- konkurentsivõimelist töötasu;
- ühisüritusi.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. juuli 2018
Kuulutus sisestati:
2. juuli 2018

Toru-Jüri OÜ on asutatud 1994. aastal Viljandis. Kui algusaastatel tegelesime ka sanitaartehnika paigalduse, hoolduse ja remondiga, siis nüüdseks on meie põhitegevusaladeks veevarustus-ja kütteseadmete jae-ja hulgimüük, paigaldus, hooldus ning remont. Klientideks nii eraisikutest majaomanikud, tööstustarbijad kui ka põllumajandusettevõtted. Meie esindused asuvad Viljandis, Tallinnas, Tartus, Pärnus, Jõhvis ja Rakveres. Paigalduse meeskond on Viljandis, kuid vajadusel pakume täislahendust seadmetest montaažini üle Eesti.