Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #345730

Laotöötaja Jürisse

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kauba vastuvõtmine lattu, kauba komplekteerimine ja laost väljastamine.
Kauba autolt maha- ja pealelaadimine mootortõstukiga.
Kauba lattu sissevõtmise- ja väljastamise toimingud arvutiprogrammis SAP.

Ootused kandidaadile

Arvuti kasutamise oskus.
Tõstukijuhi kursuste läbimise tunnistus, praktiline tõstukiga töötamise oskus.
Eesti keel kesktasemel, vene keel kesktasemel, inglise keel kirjas algtasemel.

Ettevõte pakub

Graafikuga tööaega 8.oo-16.3o/14.30-22.30
Kohapeal on söökla. Toidukompensatsiooni ei pakuta.
Töötajale tagatakse tööriided ja töövahendid

Lisainfo

Töötajatel on võimalus kasutada tasuta bussitransporti sõiduks tööle. Bussid väljuvad kõikide vahetuste algus- ja lõpuaegadel Tallinnast liinil
Õismäe/Mustamäe, kesklinn ja erladi bussid Lasnamäe liinil, Keilast ning Maardust.

Tööpakkumise number
#345730

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Brutopalk: Alates 4.15 €/tunnis
Kuulutus aegub:
10. juuli 2014
Kuulutus sisestati:
10. juuni 2014

VMP Group on üks juhtivatest Soome personaliteenuste pakkujatest. Ettevõte laiendab pidevalt oma tegevust nii kodumaal kui välismaal, pakkudes laia valikut erinevaid personaliteenuseid; allhange, koolitus, personalirent ja värbamine. Ettevõte on olnud teerajaja tööjõuturgudel alates 1988 aastast. Igal aastal aitame tuhandetel proffessionaalidel erinevatel erialadel tööd leida. Tegutseme Soomes, Rootsis ja Eestis. VMP - Väärtustades tööd.

Vaata rohkem