https://www.cvkeskus.ee/27803

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #27803

Laotöötaja

CVKeskus.ee klient
Pole oluline
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

kauba vastuvõtt ja lattu paigutamine
kauba komplekteerimine vastavalt tellimustele
ekspediitor-autojuhi asendamine (kauba toimetamine kliendile)


Ootused kandidaadile

Eeldame keskharidust,
varasemat töökogemust, soovitavalt laos,
kohusetunnet, korrektsust, täpsust, hoolikust, kannatlikkust, pingetaluvust


Ettevõte pakub

Tööd meeldivas keskkonnas ja sõbralikus kollektiivis


Tööpakkumise number
#27803
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Laotöötaja
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!