Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #343709

Laotöötaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Vajatakse ajutiselt (hilisema püsitöökohaga) laotöötajat kelle tööülesanneteks on kauba vastuvõtmine ja väljastamine Sauel asuvas tootmisettevõttes (40 töötajat).

Ootused kandidaadile

Töö eeldab tähelepanelikkust nin hoolsust, üksikasjalik väljaõpe toimub kohapeal töö käigus

Pakume keskmise suurusega ettevõtte sõbralikku kollektiivi ning omas töös otsustusõigust lähtudes ettevõtte kaubalogistikast.

Lisainfo

Kandideerida saab läbi CV Keskuse või saates otse oma CV meiliaadressile vaino.talli (ät) vmp.ee.
Lisainformatsiooni töö ja ettevõtte kohta saab helistades tööpäeviti kella 10.00 - 12.00 telefonil 5088852

Tööpakkumise number
#343709

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline või hooajatöö ja ajutine töö, töö sobib ka üliõpilastele
Brutopalk: 800 - 950 €/kuus
Kuulutus aegub:
15. juuni 2014
Kuulutus sisestati:
23. mai 2014

VMP Group on üks juhtivatest Soome personaliteenuste pakkujatest. Ettevõte laiendab pidevalt oma tegevust nii kodumaal kui välismaal, pakkudes laia valikut erinevaid personaliteenuseid; allhange, koolitus, personalirent ja värbamine. Ettevõte on olnud teerajaja tööjõuturgudel alates 1988 aastast. Igal aastal aitame tuhandetel proffessionaalidel erinevatel erialadel tööd leida. Tegutseme Soomes, Rootsis ja Eestis. VMP - Väärtustades tööd.

Vaata rohkem

Laotöötaja