2023-08-23 14:48:55

Laotöötaja

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime enda kollektiivi Laotöötajat

Sinu ülesanneteks on toodete komplekteerimine, vastuvõtmine, väljastamine. Toodete ohutu ja korrektne ladustamine. Vajadusel klientidega suhtlemine.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind oma meeskonda, kui:

  • Oled valmis töötama välitingimustes
  • Omad tõstukijuhi lube
  • Omad eelnevat töökogemust antud valdkonnas
  • Oled kohusetundlik, aus ja korrektne oma töös
  • Oled valmis füüsiliseks tööks
  • Sul on oskus aega planeerida ja iseennast motiveerida
  • Valdad eesti keelt ja sul on suhtluse tasemel vene keele oskus (inglise keele oskus on lisandväärtuseks)

Sul on hea võimalus töötada kiiresti arenevas ja edukas ettevõttes.Pakume omaltpoolt huvitavat ja mitmekülgset tööd, vajalikke töövahendeid, häid töötingimusi, toredat meeskonda ning arenemisvõimalusi.

Kontori asukoht: Vana-Narva mnt 29, Maardu
Tööle asumise aeg: kokkuleppel
Sobivate kandidaatidega võtame ise ühendust