Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #461247

Laotöötaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

kaupade koguseline ja kvaliteediline vastuvõtt
kaupade kontroll, markeerimine, müügiks ja transpordiks ettevalmistamine
kaupade hinnainfo olemasolu ja õigsuse tagamine
lao korrashoid
ettevõtte sisene koostöö ja koostööpartneritega suhtlemine

Ootused kandidaadile

vähemalt keskharidus
tulemustele orianteeritud ,kiirus, täpsus
valmidus meeskonnatööks
hea suhtlemisoskus
riigikeele oskus vähemalt suhtlustasemel
valmidus töötada graafiku alusel

Ettevõte pakub

korralikku väljaõpet
mitmekesist tööd
erinevaid personalisoodustusi ja sportimisvõimalusi
arenguvõimalust rahvusvahelises kaubandusettevõttes
tasuta transporti töökohale

Tööpakkumise number
#461247
Laotöötaja