Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #68847

Laotöötaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Laotöötaja igapäevasteks tööülesanneteks on:
- Lao korrashoid , kaupade ladustamine, komplekteerimine,
materjalide paanideks lõikamine, inventuuri läbiviimine, andmete sisestamine laosüsteemi jms.

Ootused kandidaadile

- Eelnev töökogemus laotööna;
- Eelnev erialane koolitus/väljaõpe;
- Valmisolek tööks väljaspool Tallinnat (5 minutise autosõidu kaugusel Õismäelt);
- Eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas;
- Motiveeritud suhtumine töösse, positiivne hoiak, töötahe.

Ettevõte pakub

- tööd arenevas töökeskkonnas;
- koostööaldis-, positiivselt meelestatud- ja asjalikku meeskonda;
- head töötasu;
- edasiarenemise võimalust asutuse siseselt.

Tööpakkumise number
#68847
Laotöötaja