Tööpakkumise number

600930

Orkla Eesti AS (Kalevi ja Põltsamaa Felix) Laotöötaja

Töö kirjeldus

kelle ülesanne on materjalide laos kaupade komplekteerimine, lao korrashoid ja inventuurised osalemine. Töövahendina on kasutuses igapäevaselt elektriline komplekteerimistõstuk ja lükandmast tõstuk.


Nõudmised kandidaadile

See töö sobib Sulle:
- kui oled kohusetundlik, koostöövalmis, kiire ja täpne
- Sa valdad eesti keelt
- Sinu arvutioskus on tavakasutaja tasemele sh elementaarne oskus MS Excel'is

Lisainfo:
- Kasuks tuleb varasem töökogemus
- tööaeg E-R 6:30 - 15:00
- Soovitavalt tõstukijuhi lubade olemsaolu või vastav töökogemus.


Ettevõte pakub

Sind ootab: töö teotahtelises ja sõbralikus meeskonnas. Asjakohane kompensatsioonipakett. Orkla aktsiate ostmise võimalus olulise soodustusega. Sporditoetus. Toetused perekondlike sündmuste puhul. Võimalus osa saada meie toodete degusteerimisest. Kesklinnast, Mustamäelt ja Lasnamäelt tööle ja koju sõiduks tasuta bussitransport.Töökoht asub Kalevi tehasemaja kontoris aadressil Põrguvälja tee 6, Lehmja, Rae vald, Harjumaa.Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. juuli 2019
Kuulutus sisestati:
3. juuni 2019
Soovin kandideerida

Laotöötaja


ORKLA EESTI AS (KALEVI JA PÕLTSAMAA FELIX)

ORKLA EESTI AS on Eesti juhtiv toiduainetetööstusettevõte, kuhu kuuluvad maiustusi valmistav KALEVI tehas ja valmistoite ning mahlu tootev PÕLTSAMAA tehas. Ühendame endas pikaajalisi traditsioone ja kogemusi ning innovaatilist tulevikku suunatud hoiakut. Meie toodangu peamisteks sihtturgudeks on lisaks Eestile teised Balti riigid ja Skandinaaviamaad. Kalevi ja Põltsamaa kaubamärgid on juba aastaid Eesti armastatuimate seas. Kuulume Põhjamaade juhtivasse toiduainete ja esmatarbekaupade kontserni Orkla. Anname tööd ligi 600-le inimesele.

Avan ettevõtte profiili