Värsked tööpakkumised

Laotöötaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 42738

Tööpakkumise number

42738

Töö kirjeldus

Meie kliendiks on toiduainete töötlemise ja pakendamisega tegelev OÜ Germund Kaup. Pakume tööd laotöötajale, kelle tööülesanneteks on pähklite, seemnete jms röstimismasinasse laadimine, valmistoodangu vastuvõtt seadmest kastidesse, pähklikoore eemaldamine eemaldamisseadmes, toorme ja valmistoodangu komplekteerimine, transporttööd sisemises laos.

Nõudmised kandidaadile

- keskharidus
- hea eesti keele oskus
- täpsus ja kohusetundlikkus
- hea füüsiline vastupidavus
- ausus

Kasuks tuleb toiduainete või laotööga seotud töökogemus, C-kategooria juhilubade omamine.

Pakume stabiilset tööd, korralikku töötasu, heade töötulemuste korral võimalust ametialaselt areneda.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. aprill 2005
Kuulutus sisestati:
22. märts 2005