Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #26194

Laotöötaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- kauba mahalaadimine ja vastuvõtt
- kauba komplekteerimine ja väljastamine
- lao ja kaubaga seotud dokumentide korrashoidmine

Ootused kandidaadile

- riigikeele valdamine
- keskharidus
- vanus 20-45.a.
- hea tervis
- vastutusvõime, täpsus, kliendisõbralikkus

Kasuks tuleb:
- eelnev laotööga või ehitusmaterjalidega seonduv kogemus
- B ja/või C kategooria autojuhiload
- Arvuti kasutamise oskus

Ettevõte pakub

- stabiilset töökeskkonda
- häid töötingimusi
- netopalka alates 5000 kroonist

Tööpakkumise number
#26194
Laotöötaja