Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #53472

Laotöötaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd laotöölistele, tootmisettevõtte laos

Ootused kandidaadile

  • iseseisva töö kogemus seadmete ja mehhanismidega
  • korrektsus, ausus, kohusetunne
  • soov õppida ja areneda koos ettevõttega
  • head eeldused meeskonna- ja iseseisvaks tööks
  • hea tervis ja füüsiline vorm

Ettevõte pakub

  • kaasaegset töökeskkonda
  • tööalast väljaõpet ning koolitust
  • arenemisvõimalusi rahvusvahelises ettevõttes

Tööpakkumise number
#53472

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
18. november 2005
Kuulutus sisestati:
18. oktoober 2005

CVKeskus.ee klient

Interchemie on Eestis tegutsev veterinaarravimite tehas
Seoses tootmise laiendamisega otsime oma töökasse kollektiivi noori ja pealehakkajaid inimesi.

Vaata rohkem

Laotöötaja