Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #500606

Laotöötaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu tööks on kauba vastuvõtmine, ladustamine, komplekteerimine ja väljastamine. Lisaks kaubavedu ning lao korrashoid.

Ootused kandidaadile

- Soovitavalt eelnev laotöö kogemus
- Tõstuki juhtimise oskus
- Soome keele oskus tuleb kasuks
- Inglise keele oskus
- Arvuti kasutamise oskus
- Hea füüsiline vorm
- B kat. juhiluba
- Tehniline taip ja rutiini taluvus

Pikaajalist töösuhet ja karjääri võimalust kiiresti kasvavas ettevõttes. Meeldivat ja abivalmis kollektiivi. Tööle väärilist palkka.
Tööaeg: E-R 8:00 - 16:30

Tööpakkumise number
#500606

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 950 €/kuus
Kuulutus aegub:
3. november 2017
Kuulutus sisestati:
5. oktoober 2017

Aastal 2014 loodud Eurofasteners OÜ on kinnitustarvikute ja komponentide maaletooja Eesti ja Baltikumi turgudele.
Tootevalik sisaldab üle 100 000 nimetuse, millest orienteeruvalt 7500 nimetust on kohe tarnitavad. Valikus on kinnitusvahendid, elektrikomponendid, plastik- ja kummitooted, tootmistarvikud ja kliendikesksed eritooted.
Lisaks pakume toodetele kohandatud teenuseid nagu eeskätt varuladu ja riiuliteenindus.
Eurofasteners OÜ järgib ISO9001- ja ISO14001 kvaliteedistandardeid. Lisaks on ettevõttel oma kvaliteedikontroll Aasias.

Vaata rohkem

Laotöötaja