Värsked tööpakkumised

Laotöötaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 500606

Tööpakkumise number

500606

Töö kirjeldus

Sinu tööks on kauba vastuvõtmine, ladustamine, komplekteerimine ja väljastamine. Lisaks kaubavedu ning lao korrashoid.

Nõudmised kandidaadile

- Soovitavalt eelnev laotöö kogemus
- Tõstuki juhtimise oskus
- Soome keele oskus tuleb kasuks
- Inglise keele oskus
- Arvuti kasutamise oskus
- Hea füüsiline vorm
- B kat. juhiluba
- Tehniline taip ja rutiini taluvus

Pikaajalist töösuhet ja karjääri võimalust kiiresti kasvavas ettevõttes. Meeldivat ja abivalmis kollektiivi. Tööle väärilist palkka.
Tööaeg: E-R 8:00 - 16:30

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
3. november 2017
Kuulutus sisestati:
5. oktoober 2017
Brutopalk:
Alates 950 EUR kuus

Aastal 2014 loodud Eurofasteners OÜ on kinnitustarvikute ja komponentide maaletooja Eesti ja Baltikumi turgudele.
Tootevalik sisaldab üle 100 000 nimetuse, millest orienteeruvalt 7500 nimetust on kohe tarnitavad. Valikus on kinnitusvahendid, elektrikomponendid, plastik- ja kummitooted, tootmistarvikud ja kliendikesksed eritooted.
Lisaks pakume toodetele kohandatud teenuseid nagu eeskätt varuladu ja riiuliteenindus.
Eurofasteners OÜ järgib ISO9001- ja ISO14001 kvaliteedistandardeid. Lisaks on ettevõttel oma kvaliteedikontroll Aasias.