Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #60731

Laotöötaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Meie kliendiks on metallide ja teraste hulgimüüja Starckjohann Steel.

Ootused kandidaadile

  • teadmised metallidest, töökogemus samas valdkonnas annab eelise
  • hea eesti keel kõnes
  • soovitav droppija kutsetunnistus või kogemus
  • soovitav kogemus töös maastjuhitava kraana, telferi või sildkraanaga
  • vene keele oskus elementaarse kõnekeele tasemel
  • täpsus ja kiirus töös ja töövõtete õppimisel

Ettevõte pakub

- tööd stabiilses ja oma töötajate eest hoolitsevas firmas
- tempokat tööd ühes vahetuses 8.00-16.30 E-R
- täiendõpet
- head palka
- mitmeid soodustusi

Tööpakkumise number
#60731
Laotöötaja