Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #81100

Laotöötaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

kauba vastuvõtmine, kontrollimine ja ladustamine
materjalide komplekteerimine
saabunud materjalide saatedokumentide käsitlemine
lao korrashoiu- ja ladustamiseeskirjade järgimine
inventuurides osalemine

Ootused kandidaadile

keskharidus
väga hea eesti keele oskus
vene keele oskus suhtlustasandil
arvuti kasutamise oskus
täpsus ja korrektsus
hea suhtlemisoskus

kasuks tuleb: tõstukijuhi tunnistus

Ettevõte pakub

huvitavat ja mitmekesist tööd rahvusvahelises firmas
kaasaegset töökeskkonda
enesetäiendamise võimalusi
mitmeid soodustusi (sportimistoetus, toitlustussoodustus, ettevõtte poolt korraldatud transport jms), kaasaegset töökeskkonda ja häid töövahendeid
Töö asukoht Jüri

Lisainfo

Jüris paiknev tööstuselektroonika tehas tegeleb jõuelektroonika seadmete ja komponentide tootmise ja katsetamisega.

Tööpakkumise number
#81100

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
6. november 2006
Kuulutus sisestati:
6. oktoober 2006

ABB AS kuulub rahvusvahelisse tehnoloogiagruppi ABB, mis teenindab infrastruktuuri- ja tööstusettevõtteid energeetika-ja automaatika valdkonnas. ABB grupi ettevõtetes ligikaudu 100 riigis töötab 107 000 inimest. ABB alustas Eestis tegevust 1992.a, tänaseks töötab ettevõtte erinevates üksustes üle Eesti 730 inimest

Vaata rohkem

Laotöötaja