Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #137318

Laotöötaja

CVKeskus.ee klient
Haapsalu
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ehituse ABC Haapsalu kauplus ootab oma meeskonda aktiivset, teotahtelist ja arengule suunatud liiget, kelle töö sisuks meie kaupluses on:
kauba vastuvõtt ja väljastamine
kauba ladustamine
laoarvestuse jälgimine

Ootused kandidaadile

soov töötada teenindusvaldkonnas
kohusetundlikkus ja ausus
korrektsus tööülesannete täitmisel
valmisolek meeskonnatööks

Ettevõte pakub

sõbralikku meeskonda
arenemisvõimalusi
motiveerivat töötasu
võimalust ennast täiendada, osaledes nii firmasisestel koolitustel kui ka kutseoskustega seotud koolitusprogrammides
meeldivat töökeskkonda

Tööpakkumise number
#137318

Asukoht:
Haapsalu
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
14. veebruar 2008
Kuulutus sisestati:
14. jaanuar 2008

AS Famar-Desi põhitegevusalaks on ehitusmaterjalide jae- ja hulgimüük. Ettevõte omab hankepartnereid terves maailmas ja on paljude kaubamärkide esindaja Eestis. AS Famar-Desi kasutab kaubamärki Ehituse ABC ja omab kauplusteketti Eestis, tütarettevõtteid Lätis ja Peterburis.
Meie kauplustes üle Eesti leiad usaldusväärse, kindla ja arenguvõimalusi pakkuva töökoha Tallinnast Lõuna-Eestini, Virumaalt Lääne-Eestinii.

Vaata rohkem

Laotöötaja