Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #325174

Laotöötaja-autojuht

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Laotöötaja tööülesanded:
- kauba komplekteerimine, pakkimine, markeerimine ja ettevalmistamine transpordiks
- kauba ja materjali vastuvõtmine, sorteerimine ja paigutamine
- osalemine laotöö korraldamises ja inventuurides
- tootmise jäätmekäitlus
- kauba transportimine

Ootused kandidaadile

  • eesti keele oskus
  • keskharidus
  • C-kat. juhiload
  • arvutikasutamise oskus
  • hea füüsiline vorm, kiirus, täpsus, kohusetundlikkus

Ootame kandidaadilt initsiatiivikust ja tahet suhtlemiseks. Vene ja inglise keele oskus suhtlemistasandil on eeliseks.

Ettevõte pakub

- tööalast väljaõpet
- stabiilset sissetulekut
- kaasaegseid töötingimusi

Lisainfo

Füüsilise koormuse tõttu on töökoht sobivam meesterahvale.

Tööpakkumise number
#325174

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. november 2013
Kuulutus sisestati:
12. november 2013

Data Print on moodne, paindlik ja kiiresti arenev flekso - ja digitrükikoda Eestis.
Kleebisetikettidest toodame alates lihtsatest ilma trükita ehk blanco etikettidest kuni kaheksavärviliste kahekihiliste või erilahendustega etikettideni.
Ainukese etiketitrükikojana Eestis on meil HD Flexo sertifikaat, mis kinnitab meie kõrget kvaliteeti just fleksotrükis tehtud toodangule. Oktoobrist 2012 omame ka ISO 9001:2008 sertifikaati.

Vaata rohkem