Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #61472

Laotöötaja-autojuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kauba vastuvõtt ja ladustamine.
Müügiteenindajate abistamine kauba komplekteerimisel ning kauba laialivedu tellimuste alusel (lillekauplused Tallinnas ja bussijaam).
Lao ning territooriumi korrashoid;

Ootused kandidaadile

Vähemalt keskharidus;
Eesti keele väga hea oskus;
B ja C kategooria autojuhilubade olemasolu;
Kohusetundlikkus ning vastutusvõime;
Kasuks tuleb tõstukiga töötamise kogemus;
Vanus 23-35 eluaastat.

Ettevõte pakub

Häid enesetäiendamisvõimalusi arenevas firmas.
Kaasaegset töökeskkonda ja toetavat kollektiivi.
Võimalust edasi liikuda müügiteenindajaks furgoonautolt (töötasu põhipalk + tulemustasu).

Lisainfo

Tingituna lilleäri eripärast, algab töönädal pühapäevaga. Puhkepäevad on teisipäev või reede ning laupäev.

Tööpakkumise number
#61472