Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #52335

Laotöötaja-autojuht (osaline tööaeg)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses töömahu suurenemisega võtame tööle osalise tööajaga (ca 84 tundi kuus) laotöötaja-autojuhi.
Töö nõuab füüsilise koormuse taluvust kauba ladustamisel.

  • kaupade vastuvõtt
  • kaupade ladustamine
  • kaupade väljastamine
  • inventuurides osalemine
  • laoruumide korrashoid
  • kauba transport

Ootused kandidaadile

  • autojuhilubade olemasolu ning sõidukogemus vähemalt 2 a.
  • füüsilise koormuse taluvus
  • arvuti kasutamise oskus
  • kohusetundlikkus, täpsus ja ausus

Ettevõte pakub

  • tööd stabiilses ettevõttes
  • häid töötingimusi
  • nooruslikku ja sõbralikku kollektiivi

Lisainfo

Tööpäevad: teisipäev ja neljapäev, mõnikord ka laupäev.

Tööpakkumise number
#52335

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. oktoober 2005
Kuulutus sisestati:
29. september 2005

Meriton Grand Hotel Tallinn on äriklassi hotell Toompea vahetus läheduses. Hotellis on 164 tuba. Oma klientidele pakume erinevaid teenuseid, eelkõige majutus-, toitlustus- ja konverentsiteenuseid.

Vaata rohkem