Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #544620

Laotöölised

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime Laagris asuvasse ettevõttesse usinaid ja töökaid laotöölisi:

- kaubaväljastajad;
- laotöötaja-autojuht;
- hulgikomplekteerijad;
- komplekteerijad.

Töögraafik on peamiselt:
E-R 08.00-16.30; 14.30-22.30
1-2 korda kuus ka nädalavahetustel.
L 08.30-17.00; P 08.30-19.00

Ootused kandidaadile

- soov töötada keskkonnas, kus on oluline olla täpne ja vastutustundlik;
- kui oled täisealine;
- kui oled heas füüsilises vormis;
- kogemus samas valdkonnas (aga ei ole nõutud);
- eesti keele oskus vähemalt B1.

Sobivad ka (üli)õpilased koolivaheajaks.

Ettevõte pakub

- Väljaõpet kohapeal;
- kaasaegseid töötingimusi;
- tublimatele tähtajatut töölepingut;
- kohvi ja teed tasuta;
- sööklas on võimalik süüa taskukohaste hindadega nii hommiku-kui lõunasööki ja õhtuoodet.

Tööpakkumise number
#544620

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
3. august 2018
Kuulutus sisestati:
5. juuli 2018

Aalto Henkilöstöpalvelut on Soome üks suuremaid personaliteenuseid pakkuv ettevõte. Meie personaliteenused hõlmavad tööjõu renti, vahendamist ning otsevärbamist ehituse, tööstuse ja logistika valdkonnas. Avasime oma esinduse - Aalto Eesti OÜ - 2015.aastal ka Tallinnas.

Vaata rohkem

Laotöölised