Värsked tööpakkumised

Laotöölised (2-3) Iirimaale

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 30502

Tööpakkumise number

30502

Töö kirjeldus

Meie kliendiks on Iiri õmblusfirma. Pakume tööd vähemalt 6 kuuks laotöötajatele. Peamised tööülesanded on kaupade (riidematerjalid) paigutamine, lattu võtmine ja väljastamine jm laotöö.

Nõudmised kandidaadile

Eeldame inglise keele ladusat oskust suhtlemistasandil, eelnev töökogemus samas valdkonnas ei ole kohustuslik. Sobivad kandidaadid võiksid olla meessoost, sest mõnikord on vajalik raskete kaupade tõstmine - kasuks tuleb vanus 25 -45a. Kindlasti on vajalik inglise keele hea arusaamine ja oskus igapäevastes situatsioonides end vabalt väljendada.

Pakume vaheldust ja uusi väljakutseid, töötasu 7 EUR/tunnis (ca 20 000 krooni/kuus), elamist kaasaegsetes korterelamutes (valminud 2001.a.), mis on varustatud tehnikaga- elamiskulu 50EUR/nädalas.

Lisainfo

Kandideerimisega on kiire!

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg, hooajatöö
Kuulutus aegub:
31. mai 2004
Kuulutus sisestati:
15. mai 2004
Lisainfo palga kohta:
7EUR tunnis