Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #242509

LAOTÖÖLINE/TÕSTUKIJUHT

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Laotööline/tõstukijuht.

Ootused kandidaadile

- laos töötamise kogemus
- tööstusettevõttes töötamise kogemus
- tõstukijuhi luba
- eesti ja vene keele oskus
- laoprogrammi/tootmisprogrammi tundmine (Axapta või analoogne)
- kohusetundlikkus
- valmidus töötada vahetustes

Ettevõte pakub

- Häid olmetingimusi ja töökeskkonda
- Võimalust kasutada ettevõtte sööklat
- Töö on vahetustes (6.20-15.30 ja 15.20-00.00)

Lisainfo

Kandideerida saab ainult läbi CV-Keskuse.
Ühendust võetakse ainult CV vooru läbinud kandidaatidega.

Tööpakkumise number
#242509

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
20. november 2011
Kuulutus sisestati:
21. oktoober 2011

Frog Industrial Design OÜ on Eesti ettevõte, mille peamiseks tegevusvaldkonnaks on lehtmetallist toodete arendamine ja valmistamine ning omatoote ärisuuna klientidele linnamööbli valmistamine EXTERY kaubamärgi all.

Klientideks on peamiselt müügi-, tootmis- ja tööstusettevõtted Põhjamaadest ja mujalt Euroopast. Valdav osa toodangust läheb ekspordiks. Ettevõttel on ISO 9001:2008 ja ISO 14001:2004 sertifikaat.

Vaata rohkem