2023-08-23 14:48:55

Laotööline/работник на склад (Jüri)

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Võtame Jüris asuvasse metalltoodete tehasesse tööle laotöölise. Tema peamised ülesanded on tõstukiga kauba laadimine/mahalaadimine, kauba vastuvõtmine, komplekteerimine. Tunnitasu al 6,00 eur/tunnis brutto

На завод металлических изделий в Юри требуется работник на склад. Основными обязанностями являются разгрузка и погрузка изделий на погрузчике, принятие и комплектовка товара. Заработная плата начиная 6,00 евро/час brutto

Ootused kandidaadile

  • Tehniline taiplikkus
  • Füüsiline vastupidavus
  • Tõstuki juhtimise kogemus
  • Vene keele oskus
  • Iseseisvus
  • Oskus oma tööd optimiseerida
  • Arvuti kasutamisoskus

  • Техническая четкость
  • Физическая выносливость
  • Опыт вождения погрузчиком
  • Самостоятельность
  • Умение оптимизировать свою работу
  • Опыт владения компьютером

Sind ootavad abivalmid kolleegid, kellega on meeldiv koos töötada. Pakume Seesam tervisekindlustust, palgakokkulepetest kinnipidamist, tasuta vormiriietust sh jalanõud, stabiilset töökohta - meie tooted tagavad pikaajalised kliendisuhted, mis tagavad meie töötajatele pikaajalise ja kindla sissetuleku, bussitransporti Tallinn - Jüri - Tallinn või Maardu - Jüri - Maardu.

Тебя ждут внимательные и отзывчивые коллеги, с которыми приятно работать. Cоблюдаем договоренности об оплате.
Предлагаем бесплатную рабочую форму и обувь, дополнтельную медицинскую страховку от Seesam, стабильное место работы - наши изделия обеспечивают долгосрочные отношения с клиентами, которые обеспечивают долгосрочный и стабильный доход для наших сотрудников, транспорт Tallinn - Jüri - Tallinn или Maardu - Jüri - Maardu.

Lisainfo

Kasuks tuleb analoogne töökogemus sarnasel ametikohal.

Пригодится аналогичный опыт на похожей должности.