Värsked tööpakkumised

Laotööline/laohoidja VIIMSI kauplus-laos

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 416849

Tööpakkumise number

416849

Töö kirjeldus

PAKUME TÖÖD LAOHOIDJALE, SOOSING OÜ, VIIMSI KAUPLUS-LAOS
*klientide teenindamine
*kaupade väljastamine klientidele saatedokumentide alusel
*kaupade komplekteerimine pakkelehtede alusel
*kaupade laadimine veokitele
*kaupade mahalaadimine hankijate veokitelt
*kaupade vastuvõtt ja kontroll
*lao territooriumi korrashoid
*laos olevate kaupade koguste õigsuse kontroll ja tagamine

Nõudmised kandidaadile

*hea suhtleja
*klientide teenindamise valmidus
*korrektsus
*täpsus
*valmidus meeskonnatööks
*soovitavalt varasem kokkupuude ehitusmaterjalidega ning tõstukijuhilubade olemasolu

Ettevõte pakub

*stabiilset tööd ja sissetulekut
*sotsiaalseid garantiisid
*koolitusi
*arenguvõimalusi
*paindlikku tööaega

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
4. mai 2016
Kuulutus sisestati:
4. aprill 2016

Soosing OÜ pakub ehitusmaterjalide projektimüügi teenust ettevõtetele ja eraisikutele.

Meie projektimüügi meeskond koosneb pikaajalise kogemusega spetsialistidest, kes ei jää hätta ka kõige keerukamate küsimustega. Pakkumiste koostamine, müük, kaupade õigeaegne toimetamine ehitusobjektile - kõige sellega toimetab meeskond, kus kõik liikmed omavad vähemalt 10 aasta pikkust töökogemust vastavas valdkonnas.

Meeskonna kogemus ja korrektsus kindlustavad Soosing OÜ usaldusväärsust ehitusmaterjalide projektimüügi partnerina. Soosing OÜ poolt müüdava ehitusmaterjali otsetarned kaupade tootjate ja maaletoojate juurest tagavad pakutavale kaubale konkurentsivõimelise hinna. Meie käest tasub küsida pakkumist nii väikesele, suurele kui ka väga suurele projektile. Me ei jää hätta ühegi pakkumise koostamisega. Pange meid proovile!