Värsked tööpakkumised

Laotööline/juht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 235406

Tööpakkumise number

235406

Töö kirjeldus

Laotöölise/juhi ülesandeks on klienditeenindus (k.a. müük), kauba vastu võtmine, kaupade komplekteerimine, kaupade laialiveo korraldamine Eestis, inventuuride tegemine ning üldine laotöö korraldamine.

Nõudmised kandidaadile

Nõutav täpsus, korrektsus, ausus ja stressitaluvus. Kasuks tuleb eelnev laotöö kogemus või/ja kokkupuude mööblitööstusega ning müügitöö kogemus.

Pakume huvitavat, väljakutseid pakkuvat tööd, häid töötingimusi, konkurentsivõimelist töötasu vastavalt tulemustele, meeldivat kollektiivi ja arenemisvõimalusi.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. august 2011
Kuulutus sisestati:
5. august 2011

HetEst OÜ on firma, kes pakub professionaalseid lahendusi mööblitootjatele-ja tisleritele ning ukse-ja aknatootjatele. Oleme leidnud kindla koha ka hobikorras mööblit valmistavate inimeste hulgas. Meilt leiate laias valikus kvaliteetseid mööbli-, ukse-ja akna furnituure ning viimistlusmaterjale. Mööblitööstuses teeme koostööd paljude Eesti juhtivate kontori-, köögi-, elutoa-, projekt-, magamistoa-ja pehmemööbli tootjatega. Parima lõpptulemuse saavutamise nimel teeme tihedat koostööd tunnustatud arhitektide ja disaineritega.