Värsked tööpakkumised

Laotööline-tõstukijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 365419

Tööpakkumise number

365419

Töö kirjeldus

• Kaupade komplekteerimine
• Kaupade sorteerimine
• Tõstetööde teostamine laohoones ja territooriumil
• Lao korrashoid

Nõudmised kandidaadile

• töötahe ja kõrge enesedistsipliin
• initsiatiivikus ning valmisolek töötada meeskonnas
• soovitav on eelnev töökogemus laotöödel ning töötamisel mehhanismidega
• oskus planeerida oma aega ja pidada kinni tähtaegadest
• kasuks tuleb tõstukijuhtimise kogemus ning tõstukijuhi lubade olemasolu

Parimale kandidaadile pakume vastutusrikast ametikohta. Meie töötingimused on kaasaegsed ning firmakultuur sõbralik. Meie motivatsioonipaketi lahutamatuteks osadeks on:

• hea töötasu ja preemiasüsteem
• suvepäevad, jõulupeod jm üritused töötajatele ja pereliikmetele
• erinevad peretoetused
• perioodilised tervisekontrollid
• täiendav kindlustus kõigile töötajatele
• sportimisvõimalused

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. jaanuar 2015
Kuulutus sisestati:
22. detsember 2014

Puumerkki on Stora Enso tütarettevõte ning ühtlasi Stora Enso poolt valmistatud puidutoodete ainuvolitatud müügi- ning jaotuskanal Eestis. Puumerkki tegeleb puidutoodete hulgimüügiga. Meie turustuskett tegutseb Balti riikides ja Soomes.

Pakume oma klientidele kvaliteetseid tooteid ning kiiret ja stabiilset teenindust. Meie partnerid hindavad ettevõtte põhiväärtusi, milleks on usaldusväärsus, jätkusuutlikud tööpõhimõtted ning pikaajalised kogemused antud vallas.