Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #127021

Laotööline-tõstukijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Mainekas ettevõte ( tegeleb alumiiniumist ja PVC materjalist akna, ukse ja fassaadisüsteemide maaletoomisee ja müügiga ) otsib oma meeskonda laotöötaja-tõstukijuhti.
Töö sisuks: kaupade sorteerimine, pakkimine, väljastamine, üleandmine transportijale või koostööpartnerile. Saabunud kaupade kontroll, vastuvõtmine lattu.

Ootused kandidaadile

eesti keele oskus, tõstukijuhtimise kogemus

head meeskonda, arenguvõimalust, huvitavat tööd, konkurentsivõimelist palka ( katseajal alates 11000 bruto )

Tööpakkumise number
#127021