Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #143583

Laotööline

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Elektrimaterjalide lattu vastuvõtt, ladustamine, komplekteerimine ja väljastamine

Ootused kandidaadile

Kohusetundlikkus, täpsus
Nõutav tõstukiga töötamise kogemus
Meeskonnatöö valmidus
Ausus, lojaalsus
Karsked eluviisid
Kasuks tuleb elektrimaterjalide alased teadmisen ning
arvuti kasutamise oskus

Ettevõte pakub

Tööd arenevas ettevõttes

Lisainfo

Ootame ametikäigu kirjeldust koos palgasooviga

Tööpakkumise number
#143583

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. märts 2008
Kuulutus sisestati:
7. märts 2008

Tameo MT OÜ on 1993. aastast tegutsev arenev elektrimaterjalide hulgimüügifirma

Vaata rohkem

Laotööline