https://www.cvkeskus.ee/65242

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #65242

Laotööline

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kaupade ja taara transport kaupluses
Kaupade paigutamine müügisaali
Remonttööde teostamine ( tulede vahetus, pisiremont)
Vajadusel kaupade vastuvõtt


Ootused kandidaadile

Korrektsus ja täpsus
Oskus töötada meeskonnas
Kasuks tuleb eelnev töötamine kaubanduses


Ettevõte pakub

Konkurentsivõimelist ja tulemustele orienteeritud töötasu


Tööpakkumise number
#65242
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Laotööline
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!